+48 535 688 622 lub +48 537 594 284
pawel@integrators.pl
Poniedziałek - Piątek 09.00 - 17.00

Plotery tnące


 Plotery tnące dostępne w naszej ofercie to profesjonalne maszyny, które umożliwiają precyzyjne cięcie materiałów, osiągając rewelacyjne efekty. Wszystkie czynności są automatycznie sterowane komputerowo, co zapewnia komfort pracy.
W naszych ploterach tnących zastosowane są innowacyjne rozwiązania znacznie zwiększające ergonomiczność i pozwalające nawet na produkcję na dużą skalę. Ich wielofunkcyjność umożliwia realizowanie nawet bardzo skomplikowanych i złożonych zleceń.
Plotery tnące są wykorzystywane w produkcji materiałów reklamowych, elementów ekspozycyjnych czy znaków. Dzięki zaawansowanej technologii istnieje możliwość wykrawania nawet bardzo dużych powierzchni.
Nasze plotery tnące stają się podstawowym narzędziem pracy w wielu profesjonalnych firmach reklamowych, pracowniach kamieniarskich, czy drukarniach wielkoformatowych.Sei Laser prezentuje nowy multi-funkcyjny ploter tnący NRG Display. Umożliwia on cięcie wykorzystującyc nóż, nóż oscylacyjny jak również router i narzędzie do bigowania.NRG Display jest wyposażony w kamerę CCD to wykrywania nadrukowanych znaczników jak również w automatyczny system do ustawiania dystansu między głowicą tnącą a materiałem.

 

Wydajny i elastyczny system wyjątkowo przydatny dla profesjonalnych użytkowników do wykorzystania w: produkcji znaków, produkcji elementów promocyjnych i ekspozycyjnych. Dostępny szeroki zakres narzędzi takich jak: narzędzie do ustawiania punktu zero, narzędzie do cięcia tektury, różne rodzaje kół do bigowania, noże oraz jednostki frezujący dla każdego rodzaju pracy.

 

Urządzenie sterowane jest z pozycji komputera przy pomocy dedykowanego oprogramowania Icaro.

Broszura