Oferty pracy

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko
Serwisant Maszyn Laserowych

Zadania:

  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn i urządzeń laserowych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem działania maszyn
  • Przeglądy, remonty oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami
  • Dbanie o pozytywne relacje z klientami
  • Miejsce pracy: Warszawa i wyjazdy do Klientów w Polsce

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobrze widziane doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki elektryki (lub elektroniki) i pneumatyki maszyn
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy, komunikatywność
  • Zdolności analityczne oraz kreatywność działania
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, kompetencji i wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenie w kraju i za granicą
  • Odpowiedzialną i interesującą pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zróżnicowanych procesach i technologiach

List motywacyjny, CV ze zdjęciem prosimy przesłać na adres mailowy biuro@integrators.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji.”