+48 535 688 622 lub +48 537 594 284
pawel@integrators.pl
Poniedziałek - Piątek 09.00 - 17.00

Lasery do produkcji paneli LED

Od 30 lat Sei Laser jest liderem w produkcji systemów laserowych do cięcia i znakowania. Sei Laser pragnie przedstawić serię urządzeń BLU line. Jest to nowa generacja systemów laserowych zaprojektowanych specjalnie na potrzeby produkcji paneli podświetlanych diodami LED.Seria urządzeń BLU jest idealnym rozwiązaniem dla producentów systemów podświetlanych backlight, wyposażenia wnętrz oraz komunikacji wizualnej. Dla tych którzy obecnie pracują na rynku obróbki akrylu systemy laserowe BLU odkryją nowe możliwości zaistnienia na rynku dzięki serii urządzeń do cięcia i znakowania oraz wbudowanemu oprogramowaniu ICARO BLU. Pozwala to na umieścić elementy w bardziej elastyczny sposób dla osiągnięcia najlepszego rezultatu. Oprócz wizualizacji i oświetlenia seria urządzeń BLU sprosta najbardziej restrykcyjnym wymaganiom przemysłu produkcji monitorów LED i oświetlenia technicznego (przemysł samochodowy, bezpieczeństwo, awionika)

W odróżnieniu od tradycyjnych technologii wliczając systemy laserowe dostępne na rynku, seria urządzeń BLU wyznacza nową erę na rynku produkcji paneli LED LGP.

Główne cechy serii BLU:

Jakość: Maksymalna jednolitość dostarczania światła na całej powierzchni panela (do 2000 x 3000 mm), daje w rezultacie najlepszy panel LGP LED, lepsze oświetlenie i długotrwały efekt.

Produktywność: do 50 m2/h w zależności od wybranego systemu i użytej płyty LGP.

Elastyczność: Swoboda wyboru rozmiaru panela wśród maksymalnego dostępnego rozmiaru według specyfikacji danego systemu, swoboda w wyborze standardu płyt PMMA, swoboda w doborze pasków LED.

pdf2

Co Sei Laser może Ci dostarczyć to nie paski LED, płyty PMMA, profile ale potężne narzędzie BLU, które zamieni uprzednio wybrane przez Ciebie elementy w kompletny panel LED LGP.

 

 

PLOTERY LASEROWE BLU ZNAKOWARKI LASEROWE BLU ZNAKOWARKI LASEROWE MATRIX BLU
 plotterseries  galvoflexi  galvomatrix
Ploter laserowy może ciąć i grawerować panele dla aplikacji LED LGP przy produktywności od 3 do 6 m2/h
w zależności od wymaganej specyfikacji świecenia. Ploter laserowy wyposażony jest w wysokiej jakości silniki liniowe, co daje wysoką prędkość obróbki przy cięciu i grawerowaniu.
Ploter jest przeznaczony dla profesjonalnych użytkowników chcących wykonywać panele o wielkości do 2000 x 3000 mm. Szeroki wybór opcji dodatkowych takich jak kamera CDD, podwójny stół roboczy z zewnętrznym stołem pozwoli zmniejszyć do minimum czas potrzeby na rozładunek / załadunek materiału.
Urządzenia galvo serii FLEXI Blu mogą grawerować uprzednio wycięte płyty PMMA z prędkością: Panele dla komunikacji wizualnej – do 30m2/h Panele oświetleniowe – do 20m2/h Matryce do monitorów LED – do 15m2/h.
Flexi 600 BLU wykorzystuje technologię firmy Sei Laser do produkcji mikropunktów dla paneli LGP o wymiarach do 1200 x 600 mm. Rozszerzeniem tego urządzenia jest model o większym polu pracy Flexi 800 BLU dający nam możliwość produkcji paneli LGP o wielkości 800 x 1600 mm co przy wykorzystaniu podwójnego stołu pozwala nam znacznie skrócić czas na rozładunek / załadunek materiału.
Urządzenia galvo serii Matrix BLU mogą grawerować uprzednio wycięte płyty PMMA z prędkością: Panele dla komunikacji wizualnej – do 50m2/h Panele oświetleniowe – do 35 m2/h Matryce do monitorów LED – do 25m2/h.
Matrix BLU wykorzystuje technologię firmy Sei Laser do produkcji mikropunktów dla paneli LGP o wymiarach do 2000 x 3000 mm.