Druk artystyczny - urządzenia laserowe do obróbki papieru i tektury

seilaser-paperone-3500-applicazioni-5

Współczesny rynek coraz częściej i coraz chętniej stawia na personalizację. Trend ten dotyczy różnych gałęzi przemysłu, a szczególnie widoczny i lubiany jest w poligrafii. Nieustannie zmieniająca się moda powoduje, że urządzenia laserowe do druku artystycznego muszą być nie tylko niezawodne i elastyczne, ale też wielozadaniowe.
Pojawiające się nowe trendy w przemyśle przetwarzania papieru i grafice artystycznej wymuszają na drukarniach wykorzystywanie coraz to nowszych technologii, aby spełnić oczekiwania wymagającego rynku. Krótki czas produkcji, jakość bez zarzutu i uniwersalność – to funkcje, które urządzenia laserowe do obróbki papieru i tektury muszą spełniać.

Zastosowanie urządzeń laserowych do druku artystycznego

Proces produkcji materiałów drukowanych takich jak zaproszenia ślubne, ulotki, broszury, katalogi czy opakowania dekoracyjne podlega z roku na rok ciągłym zmianom. Personalizacja tych produktów stała się standardem i wymaga nie tylko estetycznego wykonania, ale też artystycznego, nadającego materiałom unikatowy charakter.
Innowacyjna seria urządzeń laserowych PaperOne z automatycznym transportem papieru sprosta najbardziej wymagającym zleceniom. Zaprojektowane zostały one jako narzędzia dla przemysłu wydruków artystycznych i opakowań. Posiadają wiele opcji, dzięki czemu systemy laserowe PaperOne pozwalają na wykonywanie nawet najbardziej złożonych projektów. Między innymi dodają nadrukom uszlachetnienie typu: mikro-perforacja, mikro cięcie, fotograficzna mikro-perforacja.

Oferowana przez nas linia urządzeń PaperOne to niekwestionowany lider na rynku. Systemy laserowych do cięcia i grawerowania papieru oraz tektury pozwala na produkcję skomplikowanej grafiki artystycznej, gdzie niezbędna jest ekstremalna precyzja. Dzięki możliwościom personalizacji na życzenie PaperOne pozwoli wkroczyć w prawdziwy świat „Web to packaging” oraz „Web to paper design”.

POBIERZ KATALOG

GALERIA

PRODUKTYWNOŚĆ

Do 2500 arkuszy/ godzinę i 6 konfiguracji lasera
dla zaspokojenia każdego wymagania produkcyjnego

ELASTYCZNOŚĆ

Cięcie i bigowanie arkuszy po dwóch stronach materiału

DIGITALIZACJA

Urządzenie jest w pełni kompatybilne z nowoczesnymi systemami do druku cyfrowego typu Hp Indigo

Rekomendowane systemy do cięcia laserowego papieru

paperone_3500

SEI PAPERONE 3500

sei paperone 5000

SEI PAPERONE 5000

flexi_600

SEI FLEXI

infiinity_5070

SEI INFINITY

easy min

SEI EASY