PAPERONE 3500: WYBITNA PRODUKTYWNOŚĆ W PRZEMYŚLE PRZETWARZANIA PAPIERU I GRAFICE ARTYSTYCZNEJ

seilaser-paperone-3500-applicazioni-5

Proces produkcji materiałów drukowanych typu zaproszenia ślubne, ulotki, broszury, katalogi czy Opakowania dekoracyjne podlega z roku na rok ciągłym zmianom. Zmieniające się trendy wymuszają na drukarniach wykorzystywanie coraz to nowszej technologii, aby spełnić oczekiwania tak bardzo wymagającego rynku. Druk cyfrowy zagościł na stałe w krótko seryjnej produkcji, gdzie czas obróbki oraz elastyczność urządzeń wykorzystywanych do produkcji jest stawiana na pierwszym miejscu.

Seria urządzeń laserowych PaperOne to innowacyjna gama produktów z automatycznym transportem papieru zaprojektowana specjalnie jako narzędzie dla przemysłu wydruków artystycznych i opakowań. Dzięki różnym opcjom w które możemy je wyposażyć, Systemy Laserowe PaperOne pozwolą wykonać nawet najbardziej złożone projekty dodając nadrukom uszlachetnienie typu: mikro-perforacja, mikro cięcie, fotograficzna mikro-perforacja, które są tylko kilkoma z wielu procesów jakie możemy wykonać wykorzystując urządzenie Laserowe PaperOne.

Linia urządzeń PaperOne będących liderem na rynku systemów laserowych do cięcia i grawerowania papieru oraz tektury pozwala na produkcję nie tylko skomplikowanej grafiki artystycznej, szczególnie gdy ekstremalna precyzja jest kluczowa, ale również Opakowania ze spersonalizowaną grafiką i kształtem.

PERSONALIZACJA NA ŻYCZENIE

PaperOne pozwoli wkroczyć w prawdziwy świat „Web to packaging” oraz „Web to paper design” !

POBIERZ KATALOG

GALERIA

PRODUKTYWNOŚĆ

Do 2500 arkuszy/ godzinę i 6 konfiguracji lasera
dla zaspokojenia każdego wymagania produkcyjnego

ELASTYCZNOŚĆ

Cięcie i bigowanie arkuszy po dwóch stronach materiału

DIGITALIZACJA

Urządzenie jest w pełni kompatybilne z nowoczesnymi systemami do druku cyfrowego typu Hp Indigo

Rekomendowane systemy do cięcia laserowego papieru

paperone_3500

SEI PAPERONE 3500

sei paperone 5000

SEI PAPERONE 5000

flexi_600

SEI FLEXI

infiinity_5070

SEI INFINITY

easy min

SEI EASY