CIĘCIE I ZNAKOWANIE LASEROWE METALI

SEI_Laser_-_Metaal_laser_snijden__2

Oferujemy serię urządzeń do cięcia i znakowania metali. Technologia laserowa umożliwia osiągnięcie precyzji niedostępnej dla innych rodzajów obróbki przy zachowaniu czystego pola pracy.

Elastyczność technologii laserowej zarówno CO2, jak i światłowodowej wychodzi naprzeciw surowym wymaganiom, co do precyzji cięcia i oddziaływania cieplnego na materiał i z zadowoleniem jest przyjmowana w takich branżach jak: Automotive, Medyczna, Reklama, Inżynieria maszynowa i wielu innych.

W urządzeniu Mercury Fiber wykorzystywane są najnowsze światowe osiągnięcia technologiczne dzięki czemu cięcie cienkich blach charakteryzuje się niezwykłą precyzją połączoną z niespotykaną dotąd prędkością cięcia. Kompaktowość i łatwość obsługi Mercury Fiber sprawiają, że urządzenie można zainstalować praktycznie w każdych warunkach produkcyjnych.

Znakowarka laserowa Manta to nowość na rynku znakowania laserowego metalu. Dzięki zastosowaniu skanerów galvo 3 osiowych możemy znakować na obiekty o wielkości do 1000 x 500 mm. Źródło laserowe światłowodowe wiodącego producenta na rynku pozwala znakować i grawerować z nie znaną dotąd precyzją.

POBIERZ KATALOG

GALERIA

PRECYZJA

Dzięki zastosowaniu silników liniowych dokładność wycinania to 0,05 mm!

ELASTYCZNOŚĆ

Dzięki małym gabarytom naszych urządzeń nie potrzeba dużych powierzchni produkcyjnych,
aby w pełni profesjonalnie ciąć i znakować metal.

OSZCZĘDNOŚĆ

Dzięki zastosowaniu źródła laserowego typu fiber otrzymujemy znaczną oszczędność energii
w porównaniu z dotychczas używanymi laserowami CO2

Produkty rekomendowane dla cięcia i znakowania metali