Zajmujemy się automatyzacją procesów produkcyjnych od projektu po wdrożenie oferując kompleksowe, oraz innowacyjne rozwiązania.

Projektowanie schematów elektrycznych

Projektujemy schematy elektryczne dla nowych maszyn i urządzeń, tworzymy schematy z powierzonej dokumentacji papierowej i elektronicznej, a także odtwarzamy dokumentacji na podstawie już istniejących maszyn, doświadczenie w wielu koncernach pozwala nam tworzyć przejrzyste schematy ułatwiające analizę awarii co ma znaczący wpływ na miary i wskaźniki opisujące eksploatacje maszyn.

 

Prefabrykacja szaf sterowniczych

Zajmujemy się kompleksową prefabrykacją szaf sterowniczych dla nowych aplikacji, modernizujemy istniejące maszyny, wdrażamy rozwiązania eliminujące awarie.

Programowanie sterowników PLC, oraz paneli operatorskich

Tworzymy software dla nowych maszyn obejmujący programowanie sterowników PLC, paneli operatorskich, programowalnych sterowników bezpieczeństwa, integrujemy także systemy wizyjne, wykonujemy także zmiany w istniejącym już oprogramowaniu na podstawie wykonanych przez nas modernizacji.

Projektowanie mechaniki

Projektujemy mechanikę maszyn i urządzeń dla nowych i istniejących aplikacji, obejmująca całe aplikacje, modernizacje eliminujące awarie związane z uszkodzeniem elementów wykonawczych, oraz rozszerzające funkcjonalność. 

Budowa i modernizacja maszyn

Zajmujemy się kompleksową budową maszyn, oprócz oferowanych przez nas systemów laserowych jesteśmy w stanie zaproponować innowacyjne rozwiązania, oraz zbudować prototypowe aplikacje na podstawie założeń projektowych i procesowych klienta, 

Adres

Laser Systems Integrators

ul. Radziejowicka 151A
05-825 Kałęczyn
Tel. +48 537 594 284

Automatyka przemysłowa

Kamil Strzeżoń
Tel. +48 780 502 632

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z formularza i napisz do nas, odpiszemy tak szybko jak to będzie możliwe.