Systemy laserowe do wycinania etykiet samoprzylepnych

KATALOG DO POBRANIA

Etykiety samoprzylepne szturmem podbiły rynek. Stały się tak powszechne i popularne, że obecne są praktycznie wszędzie. Zawierają informacje o danym przedmiocie, ostrzeżenia, uwagi, a coraz częściej także mają za zadanie zwracać uwagę klientów ciekawą grafiką. Estetyka wykonania etykiet samoprzylepnych jest niezmiernie ważna. Dodatkowo muszą być one czytelne i wyraźne, a także trwałe i odporne na wiele czynników. Aby spełniały te wymagania do ich konwertingu oraz wykańczania potrzebny jest system laserowy do etykiet samoprzylepnych najnowszej generacji. Tylko takie rozwiązanie pozwala na wykonywanie różnych procesów wykańczania materiału jednym urządzeniem. Systemy laserowe do wycinania etykiet samoprzylepnych w połączeniu z cyfrowym cyklem produkcji dzięki innowacyjnej technologii optymalizują produkcję i zmniejszają koszty. Rozwiązanie to daje też nowe możliwości na rynku etykiet samoprzylepnych.Nowoczesne lasery do etykiet samoprzylepnych umożliwiają innowacyjne kombinacje materiałów, tworzenie dekoracji, identyfikacji, a także unikatowe wykańczanie materiału. Wszystko to sprawia, że końcowy produkt jest unikatowy.

Zastosowanie systemu laserowego do etykiet samoprzylepnych

Etykiety samoprzylepne sprawdzają się w biurach, firmach przesyłkowych, promocji, reklamie, usługach pocztowych, sklepach, komunikacji miejskiej czy w magazynach. Oferowany przez naszą firmę system laserowy Sei Labelmaster może być użyty zamiast tradycyjnych maszyn sztancujących i pozwala na przejście w świat cyfrowego druku od początku do końca procesu: od pliku PDF do wysyłki gwarantując płynny cykl produkcyjny. Dzięki tym nowoczesnym urządzenim w jednym kroku można wycinać laserowo, wycinać mechanicznie, laminować, lakierować, utwardzać UV, znakować laserowo, mikro-perforować laserowo, wykonywać złocenie, cięcie wzdłużne, czy wycinać pojedyncze etykiety.

System laserowy Sei Labelmaster jest w pełni przygotowany na wyzwania stawiane przez przemysł konwersji i etykiet samoprzylepnych. Modułowy system pozwala wyposażyć go tylko w te moduły jakie w danym momencie są niezbędne. Przy czym w każdej chwili można z łatwością rozbudować system o dodatkowe moduły w zależności od potrzeb. To urządzenie laserowe do etykiet samoprzylepnych jest też wyjątkowo produktywne osiągając do 100 m/min. Wynik ten satysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów.

GALERIA

PRODUKTYWNOŚĆ

Do 100 m/min aby usatysfakcjonować
nawet najbardziej wymagających klientów

ELASTYCZNOŚĆ

Sei Labelmaster może być wykorzystany do konwertingu
i produkcji etykiet samoprzylepnych

MODUŁOWOŚĆ

Możliwość rozszerzenia systemu Labelmaster
o dodatkowe moduły w dowolnym momencie.

Proponowane Systemy do wycinania etykiet samoprzylepnych

labelmaster min

SEI LABELMASTER