Urządzenia laserowe do materiałów komunikacji wizualnej

seilaser-matrix-blu-applicazioni-1

Graficzne przedstawianie informacji to wyjątkowo ważny aspekt we wszystkich gałęziach rynku. Dlatego też komunikacja wizualna jest tak powszechna i rozbudowana. Możliwości przedstawiania graficznego informacji są nieskończone. To, jaki rodzaj komunikacji wizualnej jest odpowiedni dla Twojej firmy zależy od celów, które chcesz osiągnąć i grupy docelowej. Ważne, żeby zawsze informacje graficzne były czytelne, przedstawiane z jak największą starannością i wykonane z dbałością o najmniejszy detal.

Dlatego w komunikacji wizualnej doskonale sprawdzają się urządzenia laserowe. Plotery laserowe do obróbki materiałów i tworzyw powinny być zarówno wydajne pod kątem mocy przerobowych, jak też dostosowane do jak największej optymalizacji czasu pracy, tak aby były idealnym rozwiązaniem dla krótkich i długich serii produkcyjnych. Takie możliwości gwarantują wysokiej jakości lasery do obróbki tworzyw nawet tych najbardziej wymagających.

Zastosowanie urządzeń laserowych w komunikacji wizualnej

Komunikacja wizualna może być wyrażana poprzez szereg dostępnych na rynku instrumentów. Może to być na przykład reklama świetlna, standy reklamowe, displaye, kosze zasypowe, ekspozytury naladowe, dekoracja wnętrz, banery wielkoformatowe, materiały promocyjne typu broszury, ulotki, etykiety. Materiały, które doskonale nadają się do pracy z laserem to między innymi akryl, tektura, drewno, metal, folie PET, tkaniny, czy które są niezwykle podatne na obróbkę laserową. Plotery laserowe i znakowarki laserowe zapewniają doskonałą jakość ciętych/znakowanych materiałów, niespotykaną nigdzie indziej, dzięki czemu zostaną osiągnięte zamierzone efekty komunikacji wizualnej.

W ofercie naszej firmy posiadamy plotery laserowe do obróbki materiałów z arkusza jak również plotery laserowe do obróbki materiałów z rolki na rolkę o polu pracy do 4000 x 2000 mm, znakowarki laserowe do cięcia cienkich materiałów, znakowania i grawerowania o polu pracy do 1200 x 3000 mm.

GALERIA

JAKOŚĆ

Możliwość tworzenia bardziej skutecznej reklamy ukazując nawet najdrobniejsze szczegóły

KREATYWNOŚĆ

Tylko ona nas ogranicza przed powstaniem arcydzieła.

PRĘDKOŚĆ

Najszybsze Systemy Laserowe na świecie

Produkty rekomendowane dla Komunikacji wizualnej

paperone_3500

SEI PAPERONE 3500

matrix-textfile

SEI MATRIX TEXTILE

mercury_600

SEI MERCURY