Systemy laserowe do cięcia i grawerowania wyrobów skórzanych

seilaser-flexy-applicazioni-1-754x500

Producenci wyrobów ze skór, naturalnych czy syntetycznych,  mogą swobodnie poszerzać asortyment o najbardziej fantazyjne wzory i elementy. Misterne printy, unikalne kształty i precyzyjne wykończenie produktów, stanowią zarówno o ich jakości i pozwalają na swobodne podążanie za pomysłami światowych designerów. Laserowe cięcie i grawerowanie skóry daje niekończące się możliwości jej obróbki wykorzystując potencjał, z którym nie mogły sobie poradzić tradycyjne metody.
Lasery do cięcia i grawerowania skóry pozwalają na obróbkę z ogromną dokładnością. Są też doskonałym rozwiązaniem w przypadku produkowania małych serii i artykułów wysokiej jakości. Technologia laserowa gwarantuje tworzenie rzeczy, które zostają wykonane 1:1 zgodnie z zamysłem projektantów i założeniem producentów. Unikalne wzory, idealnie sklejone i czyste krawędzie, a przy tym możliwość powtarzalności sprawiają, że systemy laserowe do obróbki skóry nie mają sobie równych. Laserem do skór można wycinać, znakować oraz grawerować zamsz, skórę naturalną, skórę syntetyczną, alcantare, welur oraz nubuk.

Zastosowanie technologii laserowej do cięcia i grawerowania skóry

Zarówno sztuczna, jak i naturalna skóra to materiał wytrzymały i uniwersalny, z racji czego można go wykorzystywać wszechstronnie. Jest niezastąpiony w wielu gałęziach przemysłu. Ze skóry wykonuje się rozmaitą galanterię, obuwie, ubrania, meble czy też rozmaite dodatki do aranżacji wnętrz. Laserem do skór można wycinać, znakować oraz grawerować zamsz, skórę naturalną, skórę syntetyczną, alcantare, welur oraz nubuk. Pomimo, że wycinarka laserowa do skóry to urządzenie zaawansowane technologicznie, jego elastyczność i łatwość obsługi sprawiają, że firmy coraz chętniej inwestują w systemy laserowe. Dzięki nim cięcie i znakowanie skóry jest wykonywane za pomocą jednego urządzenia.

W naszej ofercie posiadamy dedykowane systemy laserowe do obróbki skóry w formie ploterów laserowych o polu roboczym do 4 x 2 metry oraz znakowarki laserowe o polu pracy do 2 x 3 metry.

POBIERZ KATALOG

VIDEO

GALERIA

PRECYZJA

Obróbka laserowa gwarantuje perfekcyjnie sklejone i czyste krawędzie

ELASTYCZNOŚĆ

Możliwość cięcia, znakowania i grawerowania jednym urządzeniem.

POWTARZALOŚĆ

Dzięki technologii Laserowej możemy tworzyć unikalne i w pełni powtarzalne wzory

Rekomendowane produkty do cięcia laserowego skóry