Systemy laserowe do cięcia i grawerowania akrylu

KATALOG

Efekt obróbki tworzyw sztucznych zależy od ich jakości, a przede wszystkim od parametrów używanego urządzenia. Dlatego decydując się na obróbkę akrylu warto zainwestować w laser do akrylu najwyższej jakości. Pozwoli on na realizowanie nawet najbardziej wymagających precyzji zleceń, z którymi mogą poradzić sobie tylko wydajne wysokiej jakości systemy cięcia laserowego.
Laser do cięcia i grawerowania akrylu pozwala na bezkontaktową obróbkę materiału. Ta nowoczesna technologia laserowa gwarantuje gładką i błyszczącą krawędź tworzywa bez konieczności polerowania. Ważna jest też precyzja, którą cechuje się laser do cięcia i grawerowania akrylu. Mała średnica wiązki pozwala na wycinanie nawet najdrobniejszych elementów, z czym trudno jest sobie poradzić używając tradycyjnej frezarki. Istotne jest też, że wysokiej jakości system laserowy do cięcia akrylu pozwala na pracę na tworzywie grubości nawet do 40 mm.

Zastosowanie lasera do cięcia i grawerowania akrylu

Laser do obróbki akrylu nowej generacji daje mnóstwo możliwości zastosowania w różnych branżach. Oferowany przez nas system laserowy firmy Sei Laser doskonale sprawdza się w branży reklamowej przy produkcji materiałów POS, systemów wystawienniczych, ekspozytorów, oświetlenia LED i trofeach akrylowych. Technologia stworzona przez uznaną na świecie firmę Sei pozwala wykorzystać akryl do produkcji paneli podświetlanych LED LGP (Light Guide Panel). Doskonała precyzja, duża szybkość i niezawodność – to gwarantuje laser do znakowania akrylu i cięcia akrylu.

Do cięcia i znakowania akrylu posiadamy w ofercie Systemy Laserowe CO2 w postaci ploterów laserowych o polu pracy od 410 x 600 mm do 2000 x 4000 mm oraz znakowarki galvo o polu pracy od 300 x 300 mm do 2000 x 3000 mm i mocy lasera od 30 do 1500W.

GALERIA