Systemy laserowe do produkcji opakowań kartonowych

opakowania

Przemysł opakowań staje się coraz bardziej wymagający. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że to właśnie opakowanie jest dźwignią marketingu. Już nie jest ono tylko materiałem chroniącym i zabezpieczającym produkty. Opakowanie ma za zadanie informować, zachęcać, a nawet wzbudzać emocje. Dlatego producenci opakowań stają przed coraz trudniejszymi zadaniami, do realizacji których potrzebne są nowoczesne technologie laserowe.

Systemy laserowe dla przemysłu opakowań pozwalają szybko i z perfekcyjną dokładnością przejść od pomysłu do gotowego projektu. Innowacyjne technologie laserowe opracowane z myślą o branży opakowań obsługują sprawnie wszystkie etapy procesu produkcyjnego niezależnie od tego czy są to małe partie produkcyjne czy duże. Elastyczność i szereg możliwości jakie zapewniają systemy laserowe do produkcji opakowań kartonowych bez problemu sprostają aktualnym trendom rynku.

Zastosowanie technologii laserowej do produkcji opakowań kartonowych

Systemy laserowe swoją popularność w tej branży zyskują dzięki swoim licznym zaletom. Stosując je niepotrzebne są cięcia nożem. Laser zapewnia też większą elastyczność, a przygotowanie produkcji z jego użyciem odbywa się błyskawicznie.

Polecany przez nas Paper One 5000 to zaawansowany systemem do konwertowania i cyfrowej obróbki arkuszy materiału. Został on specjalnie zaprojektowany do pracy w przemyśle opakowań. To modułowe rozwiązanie do cięcia laserowego oraz bigowania optymalizuje czas produkcji i koszty, ponieważ nie ma przestojów podczas przygotowania matryc. Urządzenie Paper One 5000 jest zintegrowane z innowacyjnym systemem do bigownia (męskiego i żeńskiego) oraz posiada zewnętrzny system laserowy pozwalający na automatyczną, szybką i łatwą do stworzenia formę do bigowania. Jakość bigu jest taka sama jak w przypadku tradycyjnych metod.
Wydajność lasera wynosi do 2500 arkuszy na godzinę. Z kolei 6 konfiguracji lasera pozwala na realizację każdego wymagania produkcyjnego. Ten laser do produkcji opakowań kartonowych posiada również funkcję cięcia i bigowania arkuszy po dwóch stronach materiału. Innowacyjny

POBIERZ KATALOG

GALERIA

PRODUKTYWNOŚĆ

Do 2500 arkuszy/ godzinę i 6 konfiguracji lasera dla zaspokojenia każdego wymagania produkcyjnego

ELASTYCZNOŚĆ

Cięcie i bigowanie arkuszy po dwóch stronach materiału

DIGITALIZACJA

Urządzenie jest w pełni kompatybilne z nowoczesnymi systemami do druku cyfrowego typu Hp Indigo.

Polecane urządzenia do przemysłu opakowań

paperone_3500

SEI PAPERONE 5000