Linie systemów laserowych do produkcji cienkich paneli podświetlanych LED LGP (Light Guide Panel)

POBIERZ KATALOG

Zarówno w branży aranżacji wnętrz, jak i w komunikacji wizualnej poszukuje się wciąż nowych i coraz bardziej efektownych rozwiązań, które można zastosować w przestrzeni. Całą gamę możliwości w tym zakresie dają panele LED spełniające zarówno wysokie standardy estetyczne jak i funkcjonalne.

Żeby uzyskać takie efekty systemy laserowe do produkcji cienkich paneli LED powinny spełniać jak najwyższe standardy. Oferowane przez naszą firmę systemy laserowe mogą być wykorzystywane do cięcia i grawerowania arkuszy PMMA, które w połączeniu z paskami LED dają idealną dyfuzję światła bez cieni i odbijania światła. Zgodnie z wymaganiami rynku lasery do cięcia i grawerowania paneli podświetlanych LED LGP redukują też zużycie energii. Jednym z najlepiej sprawdzających się rozwiązań jest linia urządzeń BLU. Systemy laserowe z serii BLU sprawdzają się w wielu branżach i gałęziach przemysłu.

Zastosowanie linii systemów laserowych do produkcji podświetlanych paneli LED

Systemy laserowe do paneli LED to doskonałe rozwiązanie dla producentów oświetlenia, wystroju wnętrz (podświetlane sufity i podłogi) i elementów komunikacji wizualnej (znaki reklamowe, gabloty reklamowe). Linia urządzeń laserowych BLU również usatysfakcjonuje klientów z tych gałęzi przemysłu, gdzie jakość świecenia jest priorytetem (Automotive, producenci awionetek, matryc oraz wszelkich ekranów podświetlanych taśmami LED).
Sercem całego procesu produkcji paneli podświetlanych LED jest autorskie oprogramowanie ICARO BLU, dzięki któremu w kilku prostych krokach można zaprojektować idealny panel podświetlany LED o dowolnych kształtach i wymiarach. Zostaje też zachowana maksymalna jednorodność świecenia na całej powierzchni panelu o powierzchni do 2000 x 3000 mm.  System laserowy BLU jest również bardzo produktywny – osiąga do 50m2/godzinę w zależności od wybranego systemu oraz typu panelu LGP.
Główne zastosowanie technologii SEI BLU LGP to produkcja oświetlenia awaryjnego, lamp sufitowych LED, produkcja lamp architektonicznych, reklam typu city-light, półek podświetlanych, toperów, przycisków podświetlanych, a także produkcja ekranów LED.

GALERIA

PRODUKTYWNOŚĆ

Do 50m2/godzinę w zależności od wybranego systemu oraz typu panelu LGP.

ELASTYCZNOŚĆ

Możliwość produkcji paneli świetlnych o różnych kształtach i wymiarach.

JAKOŚĆ

Maksymalna jednorodność świecenia na całej powierzchni panelu o powierzchni do 2000 x 3000 mm.

Zalecane urządzenia do produkcji paneli LED